Prémiové byty v centru Brna

Objevte nové byty v jedinečné lokalitě nedaleko historického centra Brna. Výjimečný rezidenční projekt vyroste na jižním svahu Žlutého kopce, těsně v sousedství Masarykovy čtvrti, klidné lokality plné honosných prvorepublikových vil. Oblíbená lokalita u Mendlova náměstí s nádechem historie vám nově nabídne 48 moderních bytů o různých dispozicích, které splňují standard dnešního prémiového bydlení. Dům v moderním designu ve tvaru písmena „L“ vytvoří jedinečný vnitroblok se společnou zahradou, která vám dá dostatek prostoru ke každodenní relaxaci na čerstvém vzduchu. Předností projektu je pěší dostupnost historického centra Brna a přilehlá Riviéra vhodná k procházkám a různým sportovním aktivitám. 

Dopřejte si prémiové bydlení v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Brna, kde je nová výstavba jen velmi ojedinělá. Návrh projektu zpracovali talentovaní architekti z ateliéru Platforma Architekti. Odráží jejich smysl pro krásu a chytrá řešení a propojuje funkční bydlení s přírodou. Dům je navržen v moderním designu za použití kvalitních nadčasových materiálů a ekologicky šetrných technologií. Dům má zelené střechy a v podzemních garážích se počítá s parkováním a nabíjením elektromobilů. Pořiďte si stylové bydlení v těsné blízkosti malebné historické zástavby, kde budete mít centrum Brna jako na dlani.

mapa2

 

Občanská vybavenost

 

Zástavba v lokalitě Brno-Hlinky se rozvíjí už od období první republiky. To s sebou přirozeně nese obrovskou výhodu v rozvinuté a fungující infrastruktuře a v různorodé občanské vybavenosti. Přesvědčte se sami, že vám tady nebude nic chybět. V blízkosti vašeho nového domova najdete mateřské i základní školy, gymnázia a budovy Masarykovy univerzity. V okolí je dostupná také zdravotní péče, množství lékáren, pošta, potraviny, restaurace a bary. V horkých letních dnech oceníte nedaleké koupaliště Riviéra.

 

Dopravní obslužnost

 

Nový rezidenční projekt vzniká v docházkové vzdálenosti Mendlova náměstí, které je důležitým dopravním uzlem MHD. Zastávky autobusů, trolejbusů a tramvají tak budete mít nadosah a přesto v dostatečné vzdálenosti, aby nenarušovaly váš klidný domov.

Díky dobrému dosahu přestupního uzlu Mendlovo náměstí se v Brně snadno obejdete bez auta. Pokud však budete chtít cestovat z města ven, nemusíte autem projíždět celým Brnem. Nedaleko projektu se nachází Pisárecký tunel, kterým se lehce dostanete na dálnici D1.

Přímo v ulici Hlinky navíc vede cyklostezka (B11), po které se dostanete až k Libušinu údolí a do otevřené přírody, která přechází v Křižanovou vrchovinu, kde se můžete napojit na celou řadu dalších cyklostezek. Cyklostezku B11 mohou využívat i děti k bezpečnému dojíždění do brněnských škol.