Projekt

2021_11_11_PLATFORMA_Hlinky_balkon_0004

Moderní rezidence Nové Hlinky v oblíbené lokalitě vám nabízí byty o různých velikostech od 1+kk do 4+kk. Na své si přijdou mladí lidé, kteří hledají menší startovací byty, stejně jako větší rodiny s dětmi i starší generace, která hledá poklidnou lokalitu s výbornou občanskou vybaveností v okolí. Byty je možné na přání upravovat či dokonce spojovat, takže si můžete vytvořit váš domov skutečně na míru. Převážná většina bytů má dle umístění balkón, lodžii, soukromou předzahrádku či prostornou střešní terasu. Orientované jsou buď do klidného vnitrobloku se zahradou nebo s výhledem na areál výstaviště s přírodní scenérií brněnských kopců v pozadí. Každý byt má k dispozici sklep a společnou kočárkárnu. Parkování je zajištěno ve dvou patrech podzemních garáží. Projekt počítá s parkováním a nabíjením elektromobilů.

Dispozice bytů odpovídají aktuálním standardům moderního bydlení 21. století. Při výstavbě bytů jsou použity kvalitní materiály s dlouhou životností a malými nároky na údržbu. Díky tomu se vám bude bydlet pohodlně a bez starostí.

 

O nás

01

Prémiovou rezidenci Nové Hlinky realizuje společnost Nové Hlinky, s.r.o. Většinovým majitelem je spoluvlastník renomované developerské společnosti Karlín Group, která je známa tím, že její projekty vznikají vždy s respektem k okolí a zároveň s důrazem na funkčnost a kvalitní design. Stejně je tomu v případě rezidence Nové Hlinky. Společnost Karlín Group, která má za svou 25 letou historii za sebou celou řadu rezidenčních, kancelářských či polyfunkčních projektů, spolupracuje s řadou renomovaných mezinárodně uznávaných architektů a platí za důvěryhodného partnera jak pro své obchodní partnery, tak pro koncové uživatele jejích projektů.